MIRËSEVINI NË PISCINA & WELLNESS

PISCINA & WELLNESS është një kompani lider në sektorin e Wellness dhe Spa në të gjithë Europën.

E themeluar në 1977, në Verona, Itali, kompania eshte e specializuar në ndërtimin e qendrave Wellness dhe është prodhues i Saunave, Banjo Turke, Bio Saunave, dhomës së Kripës, Kalimit Kneipp, Dusheve Emocionale, Kaskadave te Akullit, etj. me teknologjinë më të fundit dhe cilesine e materialeve Italiane.

BENVENUTI IN PISCINA & WELLNESS

SPECIALIZZATI NELLA COSTRUZIONE E INSTALLAZIONE DI PISCINE, SAUNE, BAGNO TURCO, IDROMASSAGGIO, ECC.

La società (compagnia) PISCINA & WELLNESS è stata fondata nel Nord Italia, classificata tra le aziende più prestigiose in Italia per qualità e organizzazione, e ha ricevuto premi di qualità da entità europee, dopo una lunga esperienza lavorativa in Italia, Austria, Germania e Svizzera.

Dal 2010 Lamthi Group ha l’esclusiva di PISCINA & WELLNESS per i Balcani.

PISCINA & WELLNESS è specializzata nel settore della costruzione e assemblaggio di: Piscina, Sauna, Bagno turco, Bio Sauna, Stanza del Sale, Percorso Kneipp, Idromassaggio, Fontane, ecc.

SHFLETONI PROJEKTET TONA TE FUNDIT

Zbuloni zgjidhjet tona të bëra me porosi

Për sauna, hamame dhe Spa

SHFLETONI PRODUKTET TONA

Zbuloni zgjidhjet tona të bëra me porosi

Për Pishinë, Spa, Hamam, Sauna Bio, Sauna Infra të Kuqe, Dush Skocez …

KLIKONI TE SHIKONI DISA NGA EVENTET TONA

PISCINA & WELLNESS SINCE 1977

Fuqia e kompanisë PISCINA WELLNESS qëndron në kompetencën, çmimet dhe cilësinë e saj